saame tuttavaks

Minu visioon

Luua maailm, kus igaüks tunneb ja väljendab oma unikaalseid andeid, elades rikkalikku ja rahuldustpakkuvat elu, mis on kooskõlas nende tõelise kutsumusega. Visiooniks on ühiskond, kus inimesed saavutavad ettevõtlusvabaduse, ajavabaduse ja rahalise sõltumatuse, jagades oma kingitusi ja muutes maailma paremaks.

Minu Mission

Pakkuda personaalset juhendamist, haridust ja loovaid lahendusi, mis aitavad inimestel avastada oma sisemist potentsiaali ja rakendada seda nii, et nad saaksid luua tähendusrikkamat elu. Missioon hõlmab tööriistade ja tehnikate, nagu Human Design, kasutamist, et toetada kliente nende isiklikul ja professionaalsel teekonnal, aidates neil saavutada oma unistuste elu ja avaldada positiivset mõju ühiskonnale.

Sinu EDU on see, kui sinu südames on rahu ja sul on kõik selles hetkes olemas mida sa vajad.

Kristel Juhanson

Saame tuttavaks

naine nagu orkester

Minu elutee on kulgenud läbi mitmete erinevate perioodide. Vahel ma ütlen, et mu lühikese eluea jooksul olen ma justkui elanud mitu erinevat elu, mida olen enda tehtud valikute kaudu loonud ja kogenud.

Olen teises abielus, teadliku mehe, Raivo Juhansoniga, kelle spetsialiteediks on meeste juhendamine nende potentsiaali ja väesse. Mul on kaks teismelist last ja armas kass, kes toovad igasse päeva rõõmu ja armastust. Minu kirg elu vastu ei piirdu ainult töö, suhte või perekonnaga; mulle tohutult meeldib reisida, avastada uusi kultuure ja kohti. Reisimine avardab mu maailmapilti ja annab võimaluse arutada inimestega maailma erinevatest asjadest, vahetada mõtteid või süüvida filosoofilistesse aruteludesse.

Olen alati tundnud erilist sidet loomadega, eriti kassidega, kes minu meelest on imelised kaaslased, täis salapära ja armastust. Minu südames usun, et kõik inimesed on oma olemuselt head ning andekad ja et meil kõigil on potentsiaal saavutada palju suuremaid asju, kui me ise endale tihti tunnistame. See uskumus kajastub kõiges, mida teen – olgu see siis tööl inimeste aitamine nende potentsiaali avastamisel või isiklikus elus, püüdes luua positiivset ja toetavat keskkonda minu ümber olevatele inimestele.

F & J

Finants ja jurist

Kuigi pole ma kunagi kellegi teise alluvuses raamatupidamise valdkonnas töötanud, ent olen alati ise hoolitsenud oma ettevõtete raamatupidamise eest. Edasine tee viis mind pangandusse, kus minu ülesandeks oli erinevate lepingute vormistamine. Järgmises eluetapis asusin tööle juristina, spetsialiseerudes ettevõtluse loomisele ja asutamisele, eelnevalt omandades äriõiguse kraadi.

B & F

Blogger ja fotograaf

Elu muutub sageli laste saabudes, ja nii juhtus ka minuga. Hakkasin koostama retsepte ja neid pildistama puhtast lõbust. Minu hobi kasvas peagi ettevõtluseks, mille käigus koostasin sadu retsepte ja andsin välja kaks kokaraamatut. Kui toidu pildistamine muutus rutiinseks, pöörasin tähelepanu inimeste pildistamisele, avastades endas võime tabada kaadris ilusaid nurki ja hetki.

E

ETTEVÕTLUS

See etapp süvendas mu teadmisi ettevõtlusest läbi kogemusliku õppe. Minu tegevused hõlmasid:

  • Ravimihulgimüügi ettevõtte juhtimine
  • Luksusjahtidega lõbureiside vahendamine
  • Erinevate kvaliteetsete toodete maaletooja
  • Veebipoodide majandamine
  • Mahetoodangu tervisetooteid tootmine ja müümine
  • Mitmesuguste teenuste pakkumine (sh administreerimine, raamatupidamine, juhtimine)
  • Turundus ja sotsiaalmeedia turundus, sealhulgas kodulehtede loomine.

T & J

toitumisnõustaja ja jooga

Üks läbiv joon, mida olen oma elus märganud, on see, et olen alati lubanud endal valida tegevusi, mis mind inspireerivad.

Nii sai ühel hetkel minust toitumisnõustaja, mida õppisin mitmeid aastaid, selleks, et mõista, mis on õige toitumine, kuna vastukäivat infot oli minu jaoks liiga palju.

Toitumisnõustamise õpingute ajal avastasin ka jooga, mida alguses praktiseerisin eri klubides iseenda jaoks – sest see meelevaikus, mida sellest praktikast kogesin, oli hämmastav.

Jooga on tänaseni minu lemmik liikumisviis ning oma hobina annan ma vähese määral ka tunde Myfitness klubides (peamiselt küll Viimsis).

S

spirituaalsuse häkker

Järgmine eluetapp viis sügavale spirituaalsuse tundmaõppimisele. Ma teadsin palju materjaalsest maailmast – äridest, ettevõtlusest, õigusest, erinevatest valdkondadest, mis toimuvad meditsiinis, panganduses, õigusmaastikul, toidutootmises jne, kuna olin kõikides oma tegevuste kaudu sees olnud.

Sel perioodil süvenesin kõigesse, mis ei ole nähtav – bioenergeetika, energiatöö, Reiki, alateadvus, üliteadvus, kvantfüüsika kuni universaalsete loomise põhitõdedeni välja. Õppisin iseennast ja oma tajusid märkama, usaldama ja kasutama.

Selles etapis hakkasin juhendama joogatunde, viisin läbi mitmeid retriite ja laagreid, koolitusi, veebinaare ja töötube koos Eesti parimate tegijatega.

Kuni ühel päeval tuli mu ellu Human Design, mis avas mulle kõik selle, miks ma olen nii mitmekülgne olnud, mis on minu tee. Pusletükid hakkasid moodustama suuremat pilti.

HD

HUMAN DESIGN & UUS ETTEVÕTLUS

Kõik need kogemused on viinud mind siia, kus minu töö on täna tihedalt seotud inimestega, tuues esile ja rakendades nende erinevaid andeid. Minu eesmärk on aidata neil saavutada ettevõtlusvabadust, ajavabadust ja rahalisi vahendeid, muutes nende annid füüsilises maailmas nähtavaks.

Täna keskendun peamiselt sellele, et pakkuda juhtnööre läbi Human Designi, võimaldades mu klientidel mõista oma unikaalsust, alustada oma kirel põhinevat ettevõtlust ja aidata neil avalikkuse ees paista.

Minu loovus aitab kodulehtede loomisel ja sotsiaalmeedia turunduses, pakkudes just seda, mida keegi konkreetselt vajab.

KINDEL MEES SAADE

09.04.2024

KINDEL MEES PODCAST

KUULA JA VAATA

Dali podcast

01.11.2022

SAATES RÄÄKISIME:

⚜️ Teadvusest ja teadlikkusest
⚜️ Kuidas treenida teadlikkust?
⚜️ Kuidas human design aitab jõuda iseendani?
⚜️ Enesearmastusest ja enesevaatlusest – miks on see oluline ja kuidas see Sind Sinu teel toetab?
kuula ja vaata

saade: puuduta mind

07.08.2022

saates rääkisime:

Kuidas liikuda teadlikumasse ellu olenemata sellest milliseid komistuskive või õnnekilde elu sulle teele veeretab.
Kuula ja vaata
Õnnelin Naine, Õnnelik Ema

veebikonverents

27.04.2021

ÕNNELIK NAINE, ÕNNELIK EMA

“Sina ja mina teadlikus paarissuhtes.”
Raivo Juhanson ja Kristel Vokk “Sina ja mina teadlikus paarissuhtes.”
kuula ja vaata

Herbazen podcast

02.12.2020

Herbazen Podcast

“Olen tõeline elurändur, kes proovib alati leida vaatenurki mis loovad kergust ning inspireerivad mind ennast arenema ja liikuma edas
kuula ja vaata
Olen Hoitud Podcast

OLEN HOITUD

13.11.2020

SAATES RÄÄKISIME:

KUIDAS LUUA TEADLIKKU PAARISUHET?
Aususe olulisusest nii iseenda kui partneri suhtes, kerguse loomisest ja õnnelik olemise valimisest.
kuula ja vaata

minu raamatud

Raamatus 50 põnevat retsepti – nii lihtsamaid kui ka pisut keerulisemaid roogi.

Autorid: Kristel Juhanson ja Kadri Tran

Raamatu eesmärk on aidata saada kehakaal tervisliku tasakaalustatud toitumisega alatiseks kontrolli alla.

Jälgi mind sotsiaalmeedias

Maagia juhtub läbi ühenduste