Sinu keha

human
design

õpi ennast täielikult tundma

mis on human design?

Human Design on eneseteadlikkuse süsteem, mis ühendab endas mitmeid teaduslikke, vaimseid ja filosoofilisi õpetusi. See põhineb neljal põhilisel elemendil: astroloogia, I Ching, kabala ja chakrate süsteem.

Human Designi õpetuse kohaselt on igaühel meist unikaalne kujundus, mis määrab meie elu eesmärgid, isiksuse omadused ja suhted teistega. Human Designi süsteem annab ülevaate sellest, kuidas me saame oma elu parimal viisil elada ja oma potentsiaali täiel määral elu elamiseks kasutada.

Mida human design näitab?

Human Designi süsteemis on 64 erinevat tüüpi inimest, keda iseloomustavad erinevad isiklikud omadused ja käitumismustrid. Selle süsteemi järgi on iga inimene võimeline oma elu juhtima ja oma potentsiaali täiel määral realiseerima.

Kas elad oma potentsiaalis?

Human Designi süsteemil on palju rakendusi, sealhulgas isiklik areng, suhted, tervis ja karjäär. Paljud inimesed on leidnud sellest süsteemist abi oma elu paremaks muutmisel ja oma potentsiaali täiel määral rakendamisel.

Isiklik areng
96%
Suhted
87%
Tervis
91%
Karjäär
91%
Saame tuttavaks:

KRistel Juhanson

Emotsionaalne Generaator

Profiiliga 4/6 – Oportunist/Eeskuju

Inkarnatsiooni ristiga  – RAX The Vessel of Love 2
(Lihtsustatult – Ma olen siin selleks, et tuua inimesed armastusega ühendusse. Kõik neli armastuse väravat minu sünniristis on ühendatud identiteedikeskusega ja sügavamal tasandil ühenduses hingega. Hingeline armastus, füüsiline armastus, enesearmastus ja armastus kogukonna vastu on neli energiat, mis töötavad selle risti heaks. Minu eesmärk on saada inimesed armastusevoolu nende endi pärast, teineteise pärast ja inimkonna hüvanguks.

Defineeritud keskused

Identiteedikeskus
põrnakeskus
sakraalkeskus
emotsionaalkeskus

Kanalid

1057 - Perfected Form
2946 - Discovery
0214 - Beat
0659 - Mating

vali omale sobiv teenus

Lühikonsultatsioon

******
Sisaldab peamiste ja alguseks kõige olulisemate detailide lahti selgitamist. (Online või Tallinn)
******
Kestvus 1h
Hind: 100 EUR

kirjalik materjal

70-90 lk 125 EUR
******
Sisaldab sinu kaardist tulenevalt sisaldava info põhjalikke kirjeldusi.

KONSULTATSIOON

******
Sisaldab sinu disaini põhjalikku sisaldava info selgitamist. (Online või Tallinn)
******
Kestvus 2- 2,5 h
Hind: 200 EUR

UUS! ALATEADLIK TRAUMA KOOD

******
Sisaldab sinu kõige sügavamat alateadlikku trauma koodi, kirjeldust, kuidas see väljendub ning mismoodi seda tervendada. Samuti selles peituvat sinu potentsiaale.
******
3-4 lk kirjeldust
Hind: 37 EUR

DUO komplekt

Konsultatsioon 2,5h +
Kirjalik materjal
275 EUR

SUHTE konsultatsioon

******
Sisaldab Sinu ja Sinu partneri või lapse kaardist sisaldava info põhjalikke selgitusi ja seoseid. (Online või Tallinn)
******
Kestvus 2h
Hind: 250 EUR

8 nädalane VIP teekond

Juhendatud personaalne kogemuslik teekond
Sisaldab 6 -Online või päriselu kohtumist (Tallinn); juhendatud sinu personaalset seiklust; Kirjalikke materjale ja palju muud. Saad selle seikluse ja iseenda tundmise eksperdiks.
******
Kestvus: 6 kohtumist 8 nädala jooksul
Hind: 177 EUR kohtumine või 997 EUR tasudes ühekorde maksena

!!! Kõik konsultatsioonid sisaldavad salvestust konsutatsioonist.

NB! Ettevõttele on võimalik esitada konsultatsiooni arve.

Küsimused-vastused:

Human Design on mõeldud kõigile, kes soovivad paremini mõista oma elu eesmärki ja potentsiaali ning leida viise, kuidas elada oma elu tervislikumalt ja rahuldust pakkuvamalt. See ei ole seotud mingi konkreetse religiooni, filosoofia või uskumussüsteemiga ning seetõttu võivad seda praktiseerida kõik, sõltumata nende taustast või uskumustest.

Human Design on süsteem, mis võib aidata sul paremini mõista enda olemust ja seda, kuidas see mõjutab su elu. Siin on mõned põhjused, miks tasub uurida oma Human Designi kaarti:

 1. Suurem eneseteadvus.
  Human Design aitab sul mõista, kuidas sa reageerid erinevatele olukordadele ja suhtled maailmaga. See aitab sul mõista oma tugevusi ja nõrkusi ning leida viise, kuidas neid paremini kasutada.

 2. Suhtlemise parandamine.
  Human Design aitab sul mõista teiste inimeste olemust ja seda, kuidas sa nendega suhtled. See aitab sul mõista, kuidas erinevad inimesed maailma näevad ja kuidas neile kõige paremini läheneda.

 3. Elueesmärgi leidmine.
  Human Design aitab sul leida oma elueesmärki ja seda, kuidas selle poole liikuda. See aitab sul mõista, millised on sinu ainulaadsed anded ja kuidas neid teiste heaks rakendada.

 4. Suurem rahulolu ja õnnelikkus.
  Human Design aitab sul leida oma loomupärase tee ja elada vastavalt sellele. See võib viia suurema rahulolu ja õnnelikkuseni, sest sa teed asju, mis sobivad sinu loomusega.

Ehk Human Design saab sul aidata sul mõista enda olemust, suhtlemist ja elueesmärki ning elada oma elu täielikumalt ja õnnelikumalt. 

 1. Eneseavastus ja enesetunnetus: Human Design aitab sul paremini mõista oma loomust, isiksust ja energiavälja. See võib aidata sul selgitada välja, millised on sinu tugevused ja nõrkused ning kuidas neid paremini kasutada.

 2. Suhted: Human Design võib aidata sul mõista paremini oma suhteid teistega, näiteks perekonnaliikmete, sõprade, romantiliste partnerite või töökaaslastega. See võib aidata sul parandada oma suhtlemisoskusi ja suhteid.

 3. Karjäär: Human Design võib aidata sul leida oma elu eesmärki ja sobivat karjääri. See võib aidata sul paremini mõista, millised tööd ja rollid sobivad sinu isiksuseomadustega ning millised mitte.

 4. Tervis ja heaolu: Human Design võib aidata sul mõista paremini oma füüsilist ja emotsionaalset tervist ning kuidas neid parandada. See võib aidata sul teha teadlikumaid valikuid tervise ja heaolu osas.

 5. Eneseareng: Human Design võib aidata sul paremini mõista oma potentsiaali ja võimalusi ning kuidas neid arendada. See võib aidata sul elada täiuslikumat ja täidetumat elu.

Human Design kaardi tegemiseks on vaja järgmisi andmeid:

 1. Sünnikuupäev: teie sünnikuupäev on Human Design kaardi loomiseks hädavajalik info. 

 2. Sünniaeg: täpne sünni kellaaeg on samuti oluline, kuna see mõjutab teie Human Design kaardi täpsust. Kui te ei tea oma täpset sünniaega, siis võite kasutada lähimaid võimalikke andmeid või proovida seda täpsemalt välja selgitada.

 3. Sünnikoht – Sünnilinn: see lisab täiendavaid astronoomilisi andmeid, mis on seoses kellaajaga.

Kui sünniaeg ei ole teada, siis saab päringu teha Rahvusarhiivi siit ->

Rahvusarhiivi päringu esitamine

Vali sobiv teenus:

alusta elu iseendana